Opisz swoje ferie po rosyjsku

Pobierz

Mini kurs języka rosyjskiego - poziom podstawowy (cz. 4) .. Mini kurs języka rosyjskiego, Nazwy geograficzne, Podstawowe zwroty po rosyjsku, Rosyjski dla początkujących, Słówka rosyjskie, Słownictwo tematyczne, Słownik polsko-rosyjski .about 12 years ago Języki obce Szkoła podstawowa.. • Was Sie im Moment tun.koncem maja bylem ze swoją klasa na wycieczce w niemczech Wycieczka trwala 2 dni.. Postanowiłem pierwszy tydzień spędzić z rodziną a drugi tydzień z przyjaciółmi.Spis treści: 1 Hobby i czas wolny po rosyjsku.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: akcje i interakcje czytanie ze zrozumieniem odpowiedziTreść zadania.. Byłam w domu w piątek po lekcjach poszłam na noc do kuzynki w sobotę wróciłam do domu w niedziele poszłam i spałam tam do soboty a w sobotę przyszła do mn kuzynka na noc potem poszliśmy sportem do niej i spaliśmy u niej do środy a w czwartek obie pojechaliśmy do mojej BFF wróciliśmy w sobotę w nocy tytuł pracy to zwariowane .Napisz po rosyjsku Co robiłaś w ferie zimowe ?. Na feriach pojechałam z całą rodziną na łyżwy do Wrocławia i było bardzo fajnie.Search Results for: zimowe ferie.. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.. Podobne Pytania: Wyobraź sobie,że jest rok 1545.Jesz właśnie kolację w angielskiej tawernie portowej.. 1.0.4 Trening gramatyczny i leksykalny..

Opisz ferie zimowe po rosyjsku.

Trwają one około dwóch tygodni.. Treść zadania : Opisz swoje ferie zimowe po niemiecku przynajmniej w 10 zdaniach w czasie perfekt .. Ten temat przebywa obecnie w archiwum.. Czy mógłby ktoś pomóc ?Pytanie brzmi: Opisz pogodę po rosyjsku Prosze o szybko odpowiedz Daje naj.. - co tam robiłeś ( wymienić 5 czynności) - jak podobały ci się te wakacje.. )Autor: ~gabi Dodano: 5.9.2015 (17:31) Opis wakacji po francusku!. 1.0.2 Zapytani odpowiadamy i opowiadamy.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Potrzebny mi jest opis moich zimowych ferii.. po angielsku .. Zad 2 s 162 3gim pomocy na jutro mam Answer.Opisz ferie zimowe.. nastepnego dnia wstalismy rano zjedlismy sniadanie i gralismy w bilarda i tenisastolowego reszte dnia mielismy wolne.Plik opisz jesien po rosyjsku.pdf na koncie użytkownika nzehifeanyi • Data dodania: 16 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik opisz jesień po rosyjsku.pdf na koncie użytkownika sexydominican79 • Data dodania: 17 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opisz plan swojego pokoju po rosyjsku minimum 90 słów (co gdzie się znajduje po której stronie co na czym stoi itd.).

Oprócz: Opisz swoje wakacje po rosyjsku.

:* 2011-01-28 17:17:51; Kiedy zaczynaja ci sie ferie,, zimowe" .. - gdzie spałeś.. POWINNO BYĆ TO TROCHĘ ROZBUDOWANE.Twoje imie po rosyjsku :-) Temat został przeniesiony do archiwum.. 2011-01-18 14:21:13Opisz swoje wakacje w 40 słowach lu więcej po rosyjsku(a,i,w się nie wlicza ) co kolwiek np góry morze co wam wygodniej.proszę o pomoc.. :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Ferie, okres czasu wolnego od szkoły.. w czasie passe compose i imparfait!. Mieszkaliśmy w niewielkim ośrodku przy berlińskiej operze.. 2011-09-21 21:07:35; Jak "zleciały" Ci tegoroczne ferie zimowe?. Z góry dziękuję.. Question from @Młody512 - Liceum/Technikum - Język rosyjskiOpisz swoje wakacje po rosyjsku przynajmniej 60 słów .. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.. Bardzo lubię tam spędzać wolny czas od szkoły, gdyż jest tam wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.W zimie można pojeździć na nartach, a latem chodzić na .jak napisac.. Ma być w zakresie 100 słów.. Musiałem je dobrze rozplanować.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. minimum 20 zdań.Proszę o napisanie opowiadania, Jak spędziłeś ferie po rosyjko do 100 słów.. Po przyjezdzie rozpakowalismy sie i poszlismy zwiedzic Bramę Brandenbursk, czerwony ratusz, parlament, statuę zwycięstwa i wiele innych..

2 Hobby po rosyjsku.

Nauka rosyjskiego dla początkujących wymaga szczególnego podejścia, należy zadbać o każdy komponent konstrukcji podawania daty.. - jak tam dojechałeś.. W pierwszym tygodniu codziennie spotykałam się z moimi przyjaciółmi.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Moje ferie rozpoczeły się przecudownie mogłam spać ile wlezie mogłam bawić się na podwórku lepiąc bałwana lepiąc iglo z brył lodu.Padał śliczny biały śnieg a płatki śniegu spadały na moje różowawe policzki.Następnego dnia cieszyłam się widokiem puchu leżącego za oknem od razu wybiegłam aby się pobawić.Cześć Karolina!. poniżej.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. w opisie muszą być zawarte: - kiedy pojechałeś, gdzie pojechałeś z kim.. Mini kurs języka rosyjskiego - poziom podstawowy (cz. 4) .. Mini kurs języka rosyjskiego, Nazwy geograficzne, Podstawowe zwroty po rosyjsku, Rosyjski dla początkujących, Słówka rosyjskie, Słownictwo tematyczne, Słownik polsko-rosyjski .Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz zdjęcie po rosyjsku..

Oprócz: Opisz swoje urodziny po rosyjsku.

2012-01-11 19:00:52; Jak jest po rosyjsku "spędziłam" ?. Razem chodziliśmy do kina i na lodowisko.. Mogłam wkońcu się wyspać a także poleniuchować.. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.. Opisz plan swojego pokoju po rosyjsku minimum 90 słów (co gdzie się znajduje po której stronie co na czym stoi itd.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. 3 Słuchaj, czytaj i powtarzaj: 4 Czas wolny po rosyjsku.Opisz swoje wakacje po rosyjsku.. 2012-02-25 18:59:46; Znacie fajne pomysły na plakat "ferie zimowe "?. 1.0.1 Hobby - popularny temat rozmów grzecznościowych.. A wieczorem szliśmy na dyskotekę.Opisz swoje urodziny po rosyjsku.. Na poprawnie podaną datę składa się kilka czynników.. p.s. ferie spędziłam w domu z siostrą.. z góry dzięki !Search Results for: Wyjechać na ferie.. -Jak dobrze wrócić do domu po latach .Moje ferie zaczęły się już 15 stycznia.. 1.0.3 Różnorodność.. daje max ilość punktów jakie posiadam, proszę o szybkie i dobre rozwiązanie mojego problemu.. Mogę wam napisać po polsku co robiłam i wgl a wy mi napiszcie to po rosyjsku Pliss ; * W pierwszy tydzień ferii zimowych nigdzie nie wyjeżdzałam.Zwykle w ferie spotykałam się z koleżankami i kolegami.Często wychodziłam na dwór mieliśmy bardzo dużo zajeć z moimi koleżankami.Zazwyczaj lepiliśmy bałwany,żucaliśmy się .Solidne podstawy - krok po kroku.. Każdy z nas na pewno dobrze je spędza.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Opisz zdjęcie po rosyjsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt