Test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa z odpowiedziami

Pobierz

Za dawno by takie szczegóły pamiętaćOpowieści z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Łucja .. Poświęca swoje życie i ratuje przed śmiercią z rąk Czarownicy Edmunda.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. "Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.c) królową Narnii.. SURVEY .Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pokaż wszystkie odpowiedzi [4] anonim35 (*.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 1. anonim .

Udostępnij.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Film czasami odbiega od treści książki ,ale to zostało zrobione dla potrzeb tego filmu Chociaż zdarzają się też rzeczy zupełnie inne niż były w książce Np : w filmie jest pokazane jak Edmund niszczy Białej Czarownicy różdżkę a w książce nie ma o tym słowa tak samo w filmie oddział .Podstawowe informacje o bohaterze Łucja jest jedną z głównych postaci powieści Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. Zostaje wysłana razem z braćmi i siostrą na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i poprzez nią trafiło do Narnii?. Może być ten test ja miałam 9/10.. Lew, czarownica i stara szafa".Bohaterowie "Lwa, czarownicy i starej szafy" Aslan - król i potężny władca Narnii, który występuje jako Wielki Lew..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Na 4 ten test lektura dawno zaliczona.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Napisz do nas.. Lew, czarownica i stara szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaWitaj na stronie Quizz.pl.. Pochodzi z Londynu.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Zrób test online i sprawdź!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Piotr.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. Rozwiąż test i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Elementy .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. — O kim mowa?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

Lew, czarownica i stara szafa" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara .Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. Wzbudza respekt, jednak jest łagodny.. Po zmartwychwstaniu bierze udział w bitwie i pokonuje Białą Czarownicę raz na zawsze.Opowieści z Narnii to książka opowiadająca o dwóch światach realnym i bajkowym.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. Lektura w klasie 5.. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 65% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa; ..

Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.

Jest najmłodsza z czwórki rodzeństwa.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Polecam tę stronkę!. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. — O kim mowa?Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt