Romeo i julia sprawdzian z treści

Pobierz

9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Możesz zdobyć 20 pkt.. Chryste Panie!. To może zdziwi współczesnego czytelnika - niespełna czternaście.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. ęczeć.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Sprawdz jak dobrze znasz Dzume Alberta Camusa.Proponuję do wykorzystania krótki sprawdzian znajomości tregedii "Romeo i Julia" - 6 pytań, w tym z ułożeniem kilku zdarzeń w porządku chronologicznym.. Test: Tango Test znajomości lektury pt "Tango" Sławomira Mrożka.Romeo, Julia, ich rodzice, ojciec Laurenty, Tybalt, Merkucjo, Parys, służący Romea Baltazar i służąca i piastunka Julii Marta.. Przyzwyczajeni do niechęci wobec drugiej strony, znajdują się nagle w sytuacji, w której najchętniej wyrzekliby się swoich korzeni, by osiągnąć wspólne szczęście w małżeństwie.#sprawdzian po lekturze romeo i julia czytanie ze z scapenperpo84 : sprawdzian po lekturze romeo i julia czytanie ze zrozumieniem Aby pobrać plik wejdź w link znajdujący się poniżej: om.gy/syNIF134.. W internecie pod hasłem Romeo i Julia opracowanie lub Romeo i Julia krótkie streszczenie znajdziesz wiele różnych stron, z których poznasz ogólną historię dramatu, jednak jeśli chcesz dogłębnie przerobić materiał, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z fiszek z pytaniami .test nie jest zły, ale z ortografią jest problem i z jednym pytaniem..

W przeddzień ślubu Julia wypija napój.sprawdzian z treści lektury romeo i julia.pdf (22 KB) Pobierz.

Romeo Aby odpowiedzieć, Musiałbym nazwać się, a nie wiem, jak.. [przypis edytorski] Romeo i JuliaSprawdzian wiadomości z lektury, W. Szekspir "Romeo i Julia" B Imię i nazwisko .. 1. Podaj 3 najważniejsze cechy dramatu antycznego.. Romeo i Julia przedstawia historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy stali się wzorcami romantycznych kochanków.. [przypis redakcy ny] ¹⁴ ęczyć — dziś popr.. Gdybym to słowo miał gdzieś napisane, Podarłbym je na strzępy!. Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY "ROMEO I JULIA" W. SZEKSPIRA GR.. W moją samotność?. Dorota.. Rozwiąż test.. Julia miała pozostać w "pozornym stanie nagłej śmierci" przez: a) 42 godziny b) 24 godziny c) 12 godzin 4.. Udostępnij.. Sprawdzian wiadomosci z lektury Romeo i Julia To jest sprawdzian z Romea i Juli powninien ci on zajac max 10 minut .. zycze powodzenia.. Romeo i Julia - tresc lektury - strona 23.. Zakonnik pomaga dziewczynie, daje jej płyn, który po wypiciu wywołuje letarg podobny do śmierci, a następnie układa plan: Julia zostanie pochowana, wtedy też przybędzie powiadomiony o wszystkim Romeo i zabierze ją z Werony.. Inne tryby testu.. Tekst Romea i Julii otwiera prolog-sonet, zwięźle informujący o treści dramatu: Dwa wielkie domy w uroczej Weronie, Równie słynące z bogactwa i chwały, Co dzień odwieczną zawiść odnawiały,Romeo i Julia; cytaty z książki "Romeo i Julia" katalog cytatów [+ dodaj cytat] ..

... Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.

Lecz gdy nienawiść pierś ojców pożera, .. "Romeo i Julia" jest sztuką opartą na tragicznej miłości dwojga ludzi, zawikłanych w konflikt między rodzinami, z których się wywodzą.. Pobierz (docx, 13,0 KB) Podgląd treściZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Sprawdzian Romeo i Julia .. Przekomarzam się z nią nieraz i mówię, że ten Parys to wcale przystojny mężczyzna; wtedy ona, powiadam .Nie możesz dodać komentarza.. Kogóż to kochasz?. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Wybierz test z rozdziału Romeo i Julia lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.. Napisz do nas.. Dorota 5 lat temu.. Co też za miłe stworzenie ta moja panienka!. Podobne wpisy .. W ostatnim pytaniu wszystkie odpowiedzi są za 10 punktów.. Mam-że wraz ęczyć¹⁴ i mówić?. Traktuje to jako drobną ankietę.. Moje nazwisko jest mi nienawistne, Bo ty, najświętsza, jesteś mu niechętna.. Lektury z pomysłem .Test Romeo i Julia, Romeo i Julia podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Romeo i Julia - streszczenie, William Szekspir - Romeo i Julia, streszczenie, opracowanie ..

... Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera.

Ale, ale, jest tu na mieście jeden pan, niejaki Parys, ten ma na nią diabli apetyt; ale ona, poczciwina, wolałaby patrzeć na bazyliszka niż na niego.. Akcja utworu rozgrywa się w: a) Wenecji b) Weronie c) Weronie i Mantui 2.. ¹³amalgam — tu: plaster zmiękcza ący.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.To nie Romeo, co rozmawia z tobą.. Akt pierwszy Prolog Dwa wielkie domy w uroczej Weronie, Równie słynące z bogactwa i chwały, Co dzień odwieczną zawiść odnawiały, Obywatelską krwią broczyły dłonie.. Skomentuj.. PS: ludzie jak widzicie, że ktoś już podzielił się z innymi cenną wiedzą, że jednak Szekspir to autor ''Romea i Julii'' to nie piszcie tego 10 razy XDDWiliam Szekspir, Romeo i Julia.. Pytania zawarte w teście.Test sprawdzający wiadomości z lektury Romeo i Julia.. Za każde pytanie można zdobyć 10 punktów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Romeo i Julia - Lektury - Język polski dla Klasa I Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Test z lektury 'Romeo i Julia' Williama Szekspira.. Dramat składa się z: a) trzech aktów b) czterech aktów c) pięciu aktów 3.. 9474 Obserwuj .TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "ROMEO I JULIA" Wyniki w sieci ..

Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".Musisz opanować treść "Romea i Julii" na sprawdzian?

Wyjaśnij, na czym polega zasada decorum w dramacie?Romeo tak czyni, w nocy jeszcze spotyka się z Julią.. Co to nie wyprawiało, jak było małym!. reportisur82analiza , jego tematy (romeo i julia sprawdzian ze znajomości lektury, romeo i julia test ze znajomości lektury, test z lektury romeo i julia) i głównych konkurentów (funtest.pl, gwo.pl, plikownia.net)Wydanie Romea i Julii kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Opis testu.. Przestań mię dręczyć.. Więcej informacji w Polityce Prywatności.Romeo i Julia - treść lektury.. mów!. Test wiedzy ze znajomości lektury Romeo I Julia Williama Szekspira.. nie spiły jeszcze stu słów z twoich ust, A już poznaję .Test z lektury szkolnej Romeo i Julia - test znajomości lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Uzasadnij swoje zdanie.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt